Hakkımızda

Güneşhan Mobilya San. Tic. Ltd. Şirketi 45 yıldan bu yana babadan çocuklarına süre gelen bir aile şirketi olarak siz değerli Çanakkale halkına hizmet etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Geniş bir ürün yelpazesi olan şirketimiz, sektöründe Çanakkale'nin en köklü ve en önemli kuruluşlarından biridir. Temel hedefimiz Çanakkale bölgesinde elde ettiğimiz bu deneyim ve başarıyı ulusal ve uluslararası pazarlara yansıtmak, devam ettirmek ve önemli bir yere sahip olmaktır. Bu noktaya gelmemizdeki en önemli etken "HER ŞEY SEVGİ İLE BAŞLAR" sloganımızda olduğu gibi müşteri ilişkilerimiz ve onların mutluluğu şirketimizin en önemli ilkesi olmuştur. Şirketimiz satış sonrası ilişkilere büyük önem vermektedir.

 

 Ürünlerimiz ile ilgili daha geniş bilgiye ulaşmak için aşağıdaki satış noktalarımız ve üretim yerlerimizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

 

 İnönü Caddesi No: 237'de bulunan Çanakkale'nin ilk ve tek 5 katlı mobilya showroomunda Bursa İnegöl ve Ankara sitelerin seçkin ustalarının el emeğiyle üretilen masif, ceviz, kaplama, klasik, modern ve teknolojik panel mobilya 

 

YEMEK ODASI TAKIMLARI,

 YATAK ODASI TAKIMLARI,

 KOLTUK TAKIMLARI,

 OTURMA ODASI TAKIMLARI,

 AKSESUAR ÇEŞİTLERİ ile birlikte Çanakkale halkımıza sunulmaktadır.

 

  İnönü Caddesi No:130'da bulunan iki katlı showroomda kendi üretimimiz olan mutfak, banyo tasarımlarımız ayrıca Bebek ve Genç odası çeşitlerimiz,Ahşap Ceviz Kaplama Mutfak Masa Sandalye Grupları, HKM Baza Yatak,EPİKA yatak halkımızın beğenisine sunulmaktadır.

 

      

Çan yolu 5.km üzerinde bulunan 2000 m² kapalı alanda son teknoloji ile kendi üretimimiz olan;

Mutfak Üniteleri, Banyo Üniteleri, Genç Odası Üniteleri, İç Dekarasyon, mdf lam, sunta lam, laminant kaplama, mobilya kaplama olarak istenilen model ve ölçülerde yapılmaktadır.

        

 

 BÜROSİT ofis mobilyaları ve koltukları, HGO Genç ve bebek odaları ile sizlerin hizmetinizdeyiz. GÜNEŞHAN MOBİLYA ile dekore edeceğiniz mekanınız EN GÜZEL MEKAN olacaktır. Yapacağımız karşılıklı görüşmelerde daha güzel çalışmalara ortak imza atma dileğiyle...

 

"Her Şey Sevgiyle Başlar"

 Deneyimli ve profesyonel Montaj ekibimiz ile sizler için önemli olan ev ve işyeri mobilyalarınızı özenle kurulumunu ve montajını yapıyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz, bilgi ve tecrübemizle daha pratik, daha özenli, ve hızlı hizmet vermekteyiz..